مد و فشن

نحوه انتخاب ریش با توجه به فرم صورت

By اکتبر 14, 2019 No Comments

نحوه انتخاب ریش برای مطابقت با ویژگی های صورت خود

بلند کردن ریش کردن ریش یک روش عالی برای اضافه کردن شخصیت دیگری به چهره شماست. اگر موهای شما نازک شده است و یا خط موهای شما رو به زوال است ، این یک راه عالی برای جبران زیبایی زیبایی موهایی است که از دست می دهید.

 

نحوه انتخاب ریش – بعلاوه ، اگر تصمیم دارید که با ریزش موهای خود با ریزش مو مقابله کنید ، موهای صورت می توانند واقعاً مناسب به عنوان جایگزینی برای یک سر بدون نقص باشند.
  

 

نحوه انتخاب ریش – در حالی که مردانی که هرگز اجازه نمی دهند موهای صورت خود را بکنند ،ممکن است فکر کنند رشد ریش آسان است ، واقعیت این است که ایجاد موهای خوب و زیبا به صورت نیاز به ترکیبی از نگهداری ، استایل و درک خوبی از شکل صورت شما دارد.

 

 

نحوه انتخاب ریش – ریش مناسب را برای شکل و چهره صورت خود انتخاب کنید و ظاهر خود را تقویت خواهید کرد ، شخصیت و شخصیتی را که قبلاً در آنجا نبوده اید اضافه کنید. نوع اشتباه ریش را انتخاب کنید و یک خطر جدی وجود دارد که صورت شما بیش از حد گرد ، مربع یا مثلث به نظر برسد.

 

 

نحوه انتخاب ریش – با این حساب ، ما یک راهنمای ساده برای انتخاب ریش مناسب برای ویژگی های صورت و شکل صورت را برای شما قرار داده ایم.
حاضرید تیغ خود را کنار بگذارید و بگذارید ریش رشد کند؟ بیایید با کلید اصلی برای فرم دادن به ریش برای شکل صورت خود شروع کنیم.
مدل ریش بلند

 

یک ریش بزرگ فرم صورت شما را تکمیل می کند…
قانون طلایی رشد ریش خوب این است که موهای صورت شما باید فرم صورت شما را تکمیل کند ، نه مطابقت دارد. این بدان معنی است که اگر یک فک مربع دارید ، ریش مربعی معمولاً به روشی نیست که بخواهید از آن استفاده کنید.

مدل  ته ریش با سیبیل

یک ریش خوشایند زیبایی باید به خط فک شما صاف و بیضی شکل بی نظیری ببخشد که کمی گرد باشد بدون اینکه خیلی زیاد مانند یک دایره به نظر برسد.

 

بهترین سبک های ریش برای چهره های مربع ، گرد و بیضی

از نظر موی صورت ، بیشتر چهره های مردان در یکی از پنج دسته قرار می گیرند:
صورتهای مربعی ، که دارای یک فک پهن و یک چانه مربع است. افرادی که چهره های مربعی دارند نیز معمولاً پیشانی های گسترده دارند. به آرنولد شوارتزنگر یا برد پیت فکر کنید.

مدل ریش پروفسوری

صورت گرد ، که دارای چانه ای تدریجی ، نرم تر و گردتر با گونه های کامل تر است. به جاستین تیمبرلیک یا کانی وست فکر کنید.
صورت قلب / الماس که دارای چانه ای نازک تر و برجسته تر است. به بن افلک یا رایان گوسلینگ فکر کنید.

این شکل صورت دارای یک چانه محکم است که بر خط فک غلبه می کند. به جی لنو فکر کنید.
چانه ضعیف
اگرچه این از نظر فنی برای چهره نیست ، مردانی که دارای چانه ضعیف هستند معمولاً با رشد موهای صورت می توانند ظاهر خود را بیشتر از قبل بهبود بخشند.

مدل ریش بلند

بهترین ریش برای شما به فرم صورت بستگی دارد. اگر صورت مربعی دارید ، می خواهید با کوتاه کردن ریش در طرفین ، شکل چانه تان را تهاجمی تر کنید ، در حالی که به آن اجازه می دهید بیشتر در اطراف چانه شما رشد کند.

 

 

بهترین آرایشگاه تهران

این مطلب توسط بهترین آرایشگاه مردانه تهران
تهیه و تنظیم شده است .
برای نوبت گیری انلاین به صفحه اصلی سایت یا
با شماره تماس ۰۹۱۲۶۰۷۴۱۶۷
تماس بگیرید.

Leave a Reply